Ga naar de inhoud
placeholder

Robin Broché

Stafmedewerker Praktijkondersteuning en Methodiekontwikkeling 

  • Coördinator Buddywerking Vlaanderen 
  • GGZ Congres  
  • Wellness Recovery Action Plan (WRAP-cursus) 

robin.broche@psyche.be
0480 64 10 59

placeholder

Petra Brouckmans

Procesbegeleider bij Psyche - Procesbegeleiders

In Limburg procesbegeleider voor:  

  • Forensische doelgroep 
  • Verslaving 
  • Gedwongen opname 
  • Netwerkknooppunt  

Werkt van dinsdag tot en met donderdag.

petra.brouckmans@psyche.be
0473 52 85 07

placeholder

Veerle Decroos

Stafmedewerker

  • Activeringstrajecten
  • E-learnings

Werkt alle dagen, behalve op woensdag.

veerle.decroos@psyche.be
0489 38 11 40

placeholder

Nina De Paepe

Stafmedewerker Praktijkondersteuning en Methodiekontwikkeling  

  • E-Learning 
  • Documentatiepunt 

Werkt van maandag tot en met donderdag.

nina.depaepe@psyche.be
0468 03 76 66 

placeholder

Toon Derison

Stafmedewerker Praktijkondersteuning en Methodiekontwikkeling  

  • Herstelacademie 
  • Discovery Colleges 
  • Herstel, Empowerpont en Ervaring (HEE-cursus) 
  • Wellness & Recovery Action Plan (WRAP cursus) 

toon.derison@psyche.be
0485 38 83 28

placeholder

Peter Dierinck

Stafmedewerker Praktijkondersteuning en Methodiekontwikkeling 

  • Kwartiermaken 
  • Ervaringsdeskundigheid 

peter.dierinck@psyche.be
0470 90 37 79 

Foto van Carine Eeckhout

Carine Eeckhout

Teamcoördinator procesbegeleiders en coördinator PMG

Werkt overkoepelend over de procesbegeleiding en alle thema’s waar de procesbegeleiders mee bezig zijn:

  • Dubbeldiagnose verstandelijke beperking en verslaving
  • Niet-gedetineerde justitiabelen
  • Gedwongen opname
  • Vreemdgaan-wisselleren
  • Connecties met de netwerken
  • Perinatale mentale gezondheid

carine.eeckhout@psyche.be
0490 44 41 55

placeholder

Caroline Everaert

Procesbegeleider Psyche - Procesbegeleiders

In West-Vlaanderen procesbegeleider voor:  

  • Dubbeldiagnose verstandelijke beperking en psychische kwetsbaarheid 
  • Netwerkknooppunt  
  • Ad hoc netwerkoverstijgende vragen mbt geestelijke gezondheid  

caroline.everaert@psyche.be
0494 12 31 47

placeholder

Marie Fallon-Kund

Procesbegeleider Psyche - Procesbegeleiders

In Oost- en West-Vlaanderen procesbegeleider voor:  

  • Niet-gedetineerde justitiabelen met een psychische kwetsbaarheid  

Werkt op maandag, donderdag en vrijdagochtend.

marie.fallon-kund@psyche.be
0489 10 67 41

placeholder

Elke Haerick

Stafmedewerker Praktijkondersteuning en Methodiekontwikkeling 

  • Vlaams Herstelplatform  
  • Ervaringsdeskundigheid 
  • Psyche Magazine  
  • Soteria 

Werkt van maandag tot en met donderdag.

elke.haerick@psyche.be
0468 20 66 24

placeholder

Dirk Hellemans

Procesbegeleider Psyche - Procesbegeleiders

Vlaamse thematrekker voor  

  • Niet gedetineerde justitiabelen met een psychische kwetsbaarheid  

In Vlaams-Brabant procesbegeleider voor:  

  • Niet-gedetineerde justitiabelen met een psychische kwetsbaarheid  
  • Gedwongen opname 
  • Netwerkknooppunt  
  • Ad hoc netwerkoverstijgende vragen mbt geestelijke gezondheid

dirk.hellemans@psyche.be
0486 15 23 82

placeholder

Joke Jonckiere

Procesbegeleider Psyche - Procesbegeleiders

Vlaamse thematrekker voor:  

  • Dubbeldiagnose verstandelijke beperking en psychische problematiek 
  • gedwongen opname 

In Antwerpen procesbegeleider voor:  

  • dubbeldiagnose verstandelijke beperking en psychische problematiek 
  • niet-gedetineerde justitiabelen met een psychische kwetsbaarheid 
  • netwerkknooppunt  
  • ad hoc netwerkoverstijgende vragen mbt geestelijke gezondheid 

joke.jonckiere@psyche.be
0485 78 35 48

placeholder

Olaf Mindermann

Contentbeheerder en Stafmedewerker voor Praktijkondersteuning en Methodiekontwikkeling en Communicatie.

  • Online hulpverlening 
  • Digitalisering 
  • Psyche Webpagina 
  • Psyche Magazine 
  • CSZ 

Werkt op maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag.

olaf.mindermann@psyche.be
0472 09 45 93

Foto van Stefaan Plysier

Stefaan Plysier

Teamcoördinator Praktijkondersteuning en Methodiekontwikkeling 

  • Alle herstelgerichte thema’s en projecten 
  • Documentatiepunt 
  • Psyche Magazine  
  • Vlaams Herstelplatform

Werkt van maandag tot en met donderdag.  

stefaan.plysier@psyche.be
0485 49 34 50 

placeholder

Sarah Van Laer

Procesbegeleider bij Psyche - Procesbegeleiders

  • Procesbegeleider voor het Basistraject ervaringswerkers in de GGZ 

Werkt van woensdag tot en met vrijdag.

sarah.van.laer@psyche.be 
0467 01 09 94

placeholder

Dag Van Wetter

Stafmedewerker Praktijkondersteuning en Methodiekontwikkeling 

  • Open Dialogue 
  • Soteria 
  • Ervaringsdeskundigen 
  • Recovery Oriented Practice Index (ROPI-R) 

dag.van.wetter@psyche.be
0465 07 15 69

placeholder

Laure Verbruggen

Procesbegeleider Psyche - Procesbegeleiders

Vlaamse thematrekker voor:  

  • Vreemdgaan-Wisselleren  

In Vlaams-Brabant procesbegeleider voor:  

  • Niet-gedetineerde justitiabelen 
  • Dubbeldiagnose verstandelijke beperking en verslaving 
  • Vreemdgaan-Wisselleren 
  • Werkgroep DENK Leuven (Ervarings-deskundigheid) 
  • Communicatie Team Procesbegeleiding 
  • Psychewijzer 
  • Netwerkknooppunt Vlaams-Brabant 

Werkt van maandag tot en met donderdag.

laure.verbruggen@psyche.be
0485 78 25 83

placeholder

Sofie Wybo

Penhouder AT, Procesbegeleider Psyche - Procesbegeleiders en (mede)coördinator Buddywerking

Activeringstrajecten 

In Oost-Vlaanderen procesbegeleider voor:  

  • Dubbeldiagnose verstandelijke beperking en psychische kwetsbaarheid  
  • Illegaal middelenmisbruik 
  • Netwerkknooppunt  

Buddywerking: samen met Robin Broché de Buddymedewerkers van de CGG ondersteunen en instaan voor promo. 

Werkt alle dagen, behalve op woensdagnamiddag.

sofie.wybo@psyche.be
0493 89 85 90